Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 962 585-051
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 962 585-051
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Додатково необхідні артикули (номер артикула) | 9EL 962 584-131 |
| Кількість функцій лампи освітлення | 4 |
| Колір скла фари | димковий |
| Колір скла фари | червоний |
| Перевірочне значення | E1 153 |
| Перевірочне значення | E1 391 |
| Секція / частина | зовнішня частина |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | R5W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| FORD | 1 002 720 |
Аналоги для HELLA 9EL 962 585-051
Встановлюється на автомобілі
FORD