Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 354 076-011
| Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| 1 |
на складі |
3454 грн |
|
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 354 076-011
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21 / 4W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | W3W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| SKODA | 1Z5 945 111 A |
Аналоги для HELLA 9EL 354 076-011
Встановлюється на автомобілі
SKODA