Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 246 201-011
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 246 201-011
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Колір скла фари | сірий |
| Колір скла фари | червоний |
| Перевірочне значення | E13 3534 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | R5W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| SKODA | 098 788 189 A |
| SKODA | 098 788 189 B |
Аналоги для HELLA 9EL 246 201-011
Встановлюється на автомобілі
SKODA