Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 171 558-061
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 171 558-061
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 6 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | H21Вт |
| Тип ламп | P21 / 4W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | W5W |
| Тип освітлювального приладу | Галоген |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| FORD | 1 255 214 |
| FORD | 1 319 871 |
| FORD | 1 371 852 |
| FORD | 3S71 13A602 EA |
| FORD | 3S71 13A602 EB |
| FORD | 3S71 13A602 EC |
Аналоги для HELLA 9EL 171 558-061
Встановлюється на автомобілі
FORD