Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 152 052-011
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 152 052-011
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 2 |
| Колір скла фари | білий |
| Колір скла фари | червоний |
| Перевірочне значення | E1 962 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | P21 / 4W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| OPEL | 12 23 182 |
Аналоги для HELLA 9EL 152 052-011
Встановлюється на автомобілі
OPEL