Режим роботи
Кошик

| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 1 |
| Колір | прозорий |
| Перевірочне значення | E1 52627 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | PY21W |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 8A0 953 050 A |
| VW | 8A0 953 050 A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| LORO 441-1505R-BE-VS | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| BOSCH 1 305 230 917 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322904 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322904 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322906 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322906 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| TYC 18-5143-11-2 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| TYC 18-5143-15-2 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| TYC 18-5143-15-2 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| KLOKKERHOLM 00170362A1 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| KLOKKERHOLM 00170392 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 711305230917 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| JOHNS 13 07 20-1 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY FA9259 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY GA8370 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY GA9259 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| LORO 441-1505R-WE-C | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |