Режим роботи
Кошик

| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 1 |
| Колір | прозорий |
| Перевірочне значення | E1 52627 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | PY21W |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 8A0 953 049 A |
| VW | 8A0 953 049 A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| LORO 441-1505L-BE-VS | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| BOSCH 1 305 230 916 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322903 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322903 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322905 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0322905 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| TYC 18-5144-11-2 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| TYC 18-5144-15-2 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| TYC 18-5144-15-2 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| KLOKKERHOLM 00170361A1 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| KLOKKERHOLM 00170391 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 711305230916 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| JOHNS 13 07 19-1 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 1014073 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY FA9269 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY GA8380 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| EQUAL QUALITY GA9269 | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |
| LORO 441-1505L-WE-C | Ліхтар покажчика повороту | - | - | - | - |