Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 139 137-051
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 139 137-051
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Колір скла фари | жовтий |
| Колір скла фари | прозорий |
| Колір скла фари | червоний |
| Перевірочне значення | E1 63264 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | R5W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| VW | 1H6 945 111 |
| VW | 1H6 945 111 A |
Аналоги для HELLA 9EL 139 137-051
Встановлюється на автомобілі
VW