Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 137 820-031
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 137 820-031
Характеристики
| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для лівостороннього розташування керма |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Колір | жовтий |
| Колір | прозорий |
| Колір | червоний |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннього руху |
| Перевірочне значення | E1 63257 |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | R5W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | Зі світлом світлоповертача |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| FORD | 1 052 404 |
| FORD | 1 102 008 |
| FORD | 1 115 480 |
| FORD | 6 484 646 |
| FORD | 91AG 13A 602 CA |
| FORD | 91AG13A602CB |
| FORD | 91AG13A602CC |
Аналоги для HELLA 9EL 137 820-031
Встановлюється на автомобілі
FORD