Режим роботи
Кошик

| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 3 |
| Колір | жовтий |
| Колір | червоний |
| Перевірочне значення | E1 53399 |
| Секція / частина | зовнішня частина |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | R10W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 893 945 217 |
| VW | 893 945 217 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 0320921 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0320921 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0320939 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0320939 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| KLOKKERHOLM 00160711 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029630701 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029630701 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029631701 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029631701 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| JOHNS 13 07 87-1 | Розсіювач, задній ліхтар | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 1014091 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| LORO 441-1902L-UE | Задній ліхтар | - | - | - | - |