Режим роботи
Кошик

| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Додатково необхідні артикули (номер артикула) | 9EL 131 652-031 |
| Кількість функцій лампи освітлення | 1 |
| Колір | молочно-білий |
| Колір | червоний |
| Перевірочне значення | E1 18430 |
| Перевірочне значення | E1 8760 |
| Секція / частина | внутрішня частина |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | P21W |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 893 945 226 A |
| AUDI | 893 945 226 B |
| VW | 893 945 226 A |
| VW | 893 945 226 B |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 0320938 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0320938 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029620703 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029620703 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029621803 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 714029621803 | Задній ліхтар | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 1014092 | Задній ліхтар | - | - | - | - |