Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 131 613-031
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 131 613-031
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Додатково необхідні артикули (номер артикула) | 9EL 131 651-031 |
| Кількість функцій лампи освітлення | 1 |
| Колір | молочно-білий |
| Колір | червоний |
| Перевірочне значення | E1 18430 |
| Перевірочне значення | E1 8760 |
| Секція / частина | внутрішня частина |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21W |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 893 945 225 A |
| AUDI | 893 945 225 B |
| VW | 893 945 225 A |
| VW | 893 945 225 B |
Аналоги для HELLA 9EL 131 613-031
Встановлюється на автомобілі
AUDI