Автозапчасть Розсіювач, задній ліхтар HELLA 9EL 129 763-021
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 129 763-021
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Колір скла фари | сірий |
| Колір скла фари | червоний |
| Перевірочне значення | E1 53378 |
| Перевірочне значення | E1 63243 |
| Перевірочне значення | E1 63290 |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | R10W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| MERCEDES-BENZ | 124 820 07 66 |
| MERCEDES-BENZ | 124 820 33 66 |
| MERCEDES-BENZ | 124 820 37 66 |
| MERCEDES-BENZ | A 124 820 07 66 |
| MERCEDES-BENZ | A 124 820 33 66 |
| MERCEDES-BENZ | A 124 820 37 66 |
Аналоги для HELLA 9EL 129 763-021
Встановлюється на автомобілі
MERCEDES-BENZ