Автозапчасть Задній ліхтар HELLA 9EL 129 149-021
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
9EL 129 149-021
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Кількість функцій лампи освітлення | 3 |
| Колір | жовтий |
| Колір | червоний |
| Перевірочне значення | E1 53367 |
| Секція / частина | зовнішня частина |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | R10W |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 445 945 217 |
| VW | 445 945 217 |
Аналоги для HELLA 9EL 129 149-021
Встановлюється на автомобілі
AUDI