Режим роботи
Кошик

| Холодоагент | R 134a |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 6Q0 820 679 |
| AUDI | 6Q0 820 679 A |
| AUDI | 6Q0 820 679 F |
| AUDI | 6Q0 820 679 G |
| SEAT | 6Q0 820 679 |
| SEAT | 6Q0 820 679 A |
| SEAT | 6Q0 820 679 D |
| SEAT | 6Q0 820 679 F |
| SEAT | 6Q0 820 679 G |
| SKODA | 6Q0 820 679 |
| SKODA | 6Q0 820 679 A |
| SKODA | 6Q0 820 679 D |
| SKODA | 6Q0 820 679 F |
| SKODA | 6Q0 820 679 G |
| VW | 6Q0 820 679 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| SIDAT 4.2026 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 58001243 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 58001243 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 840065N | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 840065N | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| DELPHI TSP0585065 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| VEMO V15-77-0008 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| NRF 38368 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| FISPA 4.2026 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| POWERMAX 7110194 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| CTR 1212180 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| ELECTRO AUTO 60A0018A | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |
| HC-CARGO 260225 | Розширювальний клапан, кондиціонер | - | - | - | - |