Автозапчасть Термостат, охолоджуюча рідина HELLA 8MT 354 777-411
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8MT 354 777-411
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з датчиком температури |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з прокладкою |
| Температура відкриття [°C] | 81 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| GENERAL MOTORS | 93 167 954 |
| INFINITI | 1106100Q1K |
| NISSAN | 11061-00Q1K |
| NISSAN | 1106100Q1K |
| OPEL | 44 20 308 |
| RENAULT | 82 00 978 549 |
Аналоги для HELLA 8MT 354 777-411
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| RENAULT 82 00 978 549 |
Термостат, охолоджуюча рідина |
2 |
на складі |
2493 грн |
|
| CALORSTAT BY VERNET TH7190.81J |
Термостат, охолоджуюча рідина |
- |
- |
- |
- |
| TRICLO 465839 |
Корпус термостату |
- |
- |
- |
- |
Показати всі аналогиВстановлюється на автомобілі
NISSANOPELRENAULT