Режим роботи
Кошик

| Температура відкриття [°C] | 83 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 03C 121 110 H |
| AUDI | 03C 121 110 K |
| AUDI | 03C 121 110 Q |
| SEAT | 03C 121 110 K |
| SEAT | 03C 121 110 Q |
| SKODA | 03C 121 110 H |
| SKODA | 03C 121 110 K |
| SKODA | 03C 121 110 Q |
| VW | 03C 121 110 H |
| VW | 03C 121 110 K |
| VW | 03C 121 110 Q |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| FEBI BILSTEIN 36844 | Термостат, охолоджуюча рідина | - | - | - | - |
| SWAG 30 93 6844 | Термостат, охолоджуюча рідина | - | - | - | - |
| TOPRAN 113 296 | Термостат, охолоджуюча рідина | - | - | - | - |