Режим роботи
Кошик

| Висота [мм] | 38 |
| Діаметр 1 [мм] | 53 |
| Діаметр 2 (мм) | 23 |
| Температура відкриття [°C] | 95 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 06J 121 113 A |
| AUDI | 06J 121 113 C |
| SEAT | 06J 121 113 A |
| SKODA | 06J 121 113 A |
| VW | 06J 121 113 A |
| VW | 06J 121 113 C |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| QUINTON HAZELL QTH753K | Термостат, охолоджуюча рідина | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 352070895000 | Термостат, охолоджуюча рідина | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 352070895000 | Термостат, охолоджуюча рідина | - | - | - | - |
| CALORSTAT BY VERNET TH7233.95J | Термостат, охолоджуюча рідина | - | - | - | - |