Автозапчасть Водяний насос HELLA 8MP 376 802-261
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8MP 376 802-261
Характеристики
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з кришкою |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 026 121 010 A |
| AUDI | 026 121 010 AV |
| AUDI | 026 121 010 D |
| AUDI | 026 121 010 DV |
| AUDI | 026 121 010 DX |
| AUDI | 055 121 010 |
| AUDI | 055 121 010 X |
| AUDI | 056 121 011 |
| AUDI | 056 121 013 A |
| AUDI | 068 121 010 |
| VW | 026 121 010 A |
| VW | 026 121 010 AV |
| VW | 026 121 010 D |
| VW | 026 121 010 DV |
| VW | 026 121 010 DX |
Аналоги для HELLA 8MP 376 802-261
Встановлюється на автомобілі
AUDIVW