Режим роботи
Кошик

| Версія | produced by BEHR |
| Глибина [мм] | 105 |
| Довжина [мм] | 176 |
| Ширина (мм) | 130 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 1L0 145 805 A |
| SEAT | 1L0 145 803 A |
| SEAT | 1L0 145 805 A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 49004034 | Інтеркулер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 337000N | Інтеркулер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 337000N | Інтеркулер | - | - | - | - |
| AUTOGAMMA 102408 | Інтеркулер | - | - | - | - |