Режим роботи
Кошик

| Глибина [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 646 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з гвинтом |
| Підігрів / охолодження | з термо-вимикачем ї підключення |
| Перегляд коробки передач | механічна коробка передач |
| Розмір різьблення | M22x1,5 |
| Ширина (мм) | 378 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 7M0 121 253 C |
| FORD | 7 258 109 |
| FORD | 7M01 21253K |
| FORD | 95VW 8005CA |
| SEAT | 7M0 121 253 C |
| SEAT | 7M0 121 253 K |
| VW | 7M0 121 253 K |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 58002247 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 58002247 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| AKS DASIS 091600N | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| AKS DASIS 091600N | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 350213105900 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 350213105900 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| ORDONEZ 2065057 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |