Режим роботи
Кошик

| Глибина [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 635 |
| Оснащення / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонером |
| Перегляд коробки передач | Автоматична коробка передач |
| Перегляд коробки передач | механічна коробка передач |
| Ширина (мм) | 470 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 7M3 121 253 A |
| FORD | 1 108 999 |
| FORD | YM218005CA |
| SEAT | 7M3 121 253 A |
| VW | 7M3 121 253 A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| LORO 053-017-0047 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 58002184 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL QER2364 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| AKS DASIS 330013N | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| AKS DASIS 330013N | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 350213106009 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| NRF 53959 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 8229011 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| AUTOGAMMA 102952 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| ORDONEZ 2065111 | Радіатор, охолодження двигуна | - | - | - | - |