Автозапчасть Випарник, кондиціонер HELLA 8FV 351 330-561
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8FV 351 330-561
Характеристики
| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для правостороннього розташування керма |
| Глибина [мм] | 72 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Ширина (мм) | 198 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 8D2 820 103 A |
| AUDI | 8D2 820 103 C |
| AUDI | 8D2 820 103 F |
| SKODA | 8D2 820 103 A |
| SKODA | 8D2 820 103 C |
| SKODA | 8D2 820 103 F |
| VW | 8D2 820 103 A |
| VW | 8D2 820 103 C |
| VW | 8D2 820 103 F |
Аналоги для HELLA 8FV 351 330-561
Встановлюється на автомобілі
AUDISKODAVW