Автозапчасть Випарник, кондиціонер HELLA 8FV 351 210-771
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8FV 351 210-771
Характеристики
| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для правостороннього розташування керма |
| Глибина [мм] | 75 |
| Довжина [мм] | 225 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без клапана експансії |
| Ширина (мм) | 210 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 1J2 820 024 A |
| SEAT | 1J2 820 024 A |
| SKODA | 1J2 820 024 A |
| VW | 1J2 820 024 A |
Аналоги для HELLA 8FV 351 210-771
Встановлюється на автомобілі
AUDISEATSKODAVW