Автозапчасть Випарник, кондиціонер HELLA 8FV 351 210-641
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8FV 351 210-641
Характеристики
| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для лівостороннього розташування керма |
| Версія | produced by VISTEON |
| Глибина [мм] | 89 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Ширина (мм) | 240 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 7M1 820 103 B |
| AUDI | 7M3 820 103 A |
| FORD | 1 041 278 |
| FORD | 7 204 806 |
| FORD | 7 367 248 |
| FORD | 7M1820103 |
| FORD | 7M1820103B |
| FORD | 95NW 19850AA |
| FORD | 95NW19850AB |
| FORD | 95NW19850AC |
| FORD | 95NW19850AD |
| SEAT | 7M1 820 103 B |
| SEAT | 7M3 820 103 A |
| VW | 7M1 820 103 B |
| VW | 7M3 820 103 A |
Аналоги для HELLA 8FV 351 210-641
Встановлюється на автомобілі
FORDSEATVW