Режим роботи
Кошик

| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для правостороннього розташування керма |
| Глибина [мм] | 73 |
| Довжина [мм] | 340 |
| Ширина (мм) | 199 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 8D2 820 103 A |
| AUDI | 8D2 820 103 C |
| AUDI | 8D2 820 103 F |
| SKODA | 8D2 820 103 A |
| SKODA | 8D2 820 103 C |
| SKODA | 8D2 820 103 F |
| VW | 8D2 820 103 A |
| VW | 8D2 820 103 C |
| VW | 8D2 820 103 F |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 0300V149 | Випарник, кондиціонер | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 0300V149 | Випарник, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 820144N | Випарник, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 820144N | Випарник, кондиціонер | - | - | - | - |
| VEMO V10-65-0002 | Випарник, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTO AIR GLOUCESTER 21-5625 | Випарник, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTO AIR GLOUCESTER 21-5625 | Випарник, кондиціонер | - | - | - | - |