Автозапчасть Компресор, кондиціонер HELLA 8FK 351 105-191
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8FK 351 105-191
Характеристики
| Ід. № головки циліндра (компресор) | VGU |
| Ід.№ компресора | SD6V12 |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олія | PAG 46 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Обмеження виробника | Sanden |
| Ремінний шків | з клиноременним шківом ребровим |
| Техніка приєднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Шків [мм] | 100 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 6R0820803 |
| AUDI | 6R0820803A |
| AUDI | 6RF 820 803 B |
| SEAT | 6R0820803 |
| SEAT | 6R0820803A |
| SKODA | 6R0820803 |
| SKODA | 6R0820803A |
| SKODA | 6RF 820 803 B |
| VW | 6R0820803 |
| VW | 6R0820803A |
| VW | 6RF 820 803 B |
Аналоги для HELLA 8FK 351 105-191
Встановлюється на автомобілі
SKODA