Автозапчасть Теплообмінник, опалення салону HELLA 8FH 351 311-011
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8FH 351 311-011
Характеристики
| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для правостороннього розташування керма |
| Вакуумно-керований | без вакуумного підключення |
| Глибина [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 234 |
| Матеріал | алюміній |
| Оснащення / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонером |
| Ширина (мм) | 155 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 1H2 819 031 A |
| AUDI | 1H2 819 031 B |
| SEAT | 1H2 819 031 A |
| SEAT | 1H2 819 031 B |
| SKODA | 1H2 819 031 A |
| VW | 1H2 819 031 A |
| VW | 1H2 819 031 B |
Аналоги для HELLA 8FH 351 311-011
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| AUTOMEGA 3081900311H2B |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| VAN WEZEL 58006069 |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| AKS DASIS 049050N |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| AKS DASIS 049050N |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| FEBI BILSTEIN 15904 |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| SWAG 30 91 5904 |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| VEMO V15-61-0006 |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| SOMORA 350550 |
Теплообмінник, опалення салону; Радіатор, охолодження двигуна |
- |
- |
- |
- |
| NRF 58623 |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.59.022 |
Теплообмінник, опалення салону |
- |
- |
- |
- |
Встановлюється на автомобілі
AUDISEATSKODAVW