Режим роботи
Кошик

| Версія | produced by BEHR |
| Глибина [мм] | 16 |
| Довжина [мм] | 331 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина (мм) | 575 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 6R0 820 411 A |
| AUDI | 6R0 820 411 AC |
| AUDI | 6R0 820 411 D |
| AUDI | 6R0 820 411 G |
| AUDI | 6R0 820 411 H |
| AUDI | 6R0 820 411 J |
| AUDI | 6R0 820 411 Q |
| SEAT | 6R0 820 411 A |
| SEAT | 6R0 820 411 D |
| SEAT | 6R0 820 411 H |
| SKODA | 6R0 820 411 AC |
| SKODA | 6R0 820 411 G |
| SKODA | 6R0 820 411 J |
| VW | 6R0 820 411 A |
| VW | 6R0 820 411 D |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 49005038 | Конденсатор, кондиціонер | 8 | на складі | 2586 грн | |
| VAN WEZEL 49005038 | Конденсатор, кондиціонер | 8 | на складі | 2586 грн | |
| NRF 35910 | Конденсатор, кондиціонер | 1 | на складі | 3035 грн | |
| VAN WEZEL 49005038 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 49005038 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL QCN621 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 332000N | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 332000N | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| VEMO V15-62-1052 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| SOMORA 355660 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| NRF 35910 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 8742600 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| STANDARD F4-AC1072 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTO AIR GLOUCESTER 16-9007 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTO AIR GLOUCESTER 16-9007 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| THERMOTEC KTT110042 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| ACR 170478 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| ACR 300669 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| LORO 003-016-0022 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| LORO 003-016-0022 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTOGAMMA 105463 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| LUZAR LRAC 1853 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| HC-CARGO 260739 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |