Режим роботи
Кошик

| Версія | produced by BEHR |
| Глибина [мм] | 16 |
| Довжина [мм] | 480 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина (мм) | 353 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 6Q0 820 411 J |
| AUDI | 6Q0 820 411 K |
| SEAT | 6Q0 820 411 B |
| SEAT | 6Q0 820 411 E |
| SEAT | 6Q0 820 411 G |
| SEAT | 6Q0 820 411 H |
| SEAT | 6Q0 820 411 J |
| SEAT | 6Q0 820 411 K |
| SKODA | 6Q0 820 411 B |
| SKODA | 6Q0 820 411 E |
| SKODA | 6Q0 820 411 G |
| SKODA | 6Q0 820 411 H |
| SKODA | 6Q0 820 411 J |
| SKODA | 6Q0 820 411 K |
| VW | 5Z0 820 411 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VAN WEZEL 76005007 | Конденсатор, кондиціонер | 1 | на складі | 2512 грн | |
| DELPHI TSP0225508 | Конденсатор, кондиціонер | 1 | на складі | 3546 грн | |
| NRF 35480 | Конденсатор, кондиціонер | 1 | на складі | 3107 грн | |
| CV PSH 308.000.001 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| HELLA 8FC 351 301-534 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| VAN WEZEL 76005007 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL QCN337 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 492000N | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AKS DASIS 492000N | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| DELPHI TSP0225508 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| BEHR HELLA SERVICE 8FC 351 301-534 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| VEMO V15-62-1027 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| SOMORA 355460 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| NRF 35480 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 8780500 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| DIEDERICHS 8780500 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| STANDARD F4-53494 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTO AIR GLOUCESTER 16-9569 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTO AIR GLOUCESTER 16-9569 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| THERMOTEC KTT110029 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| ACR 300525 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| PROFIT PR 9550C1 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| PROFIT PR 9550C1 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| AUTOGAMMA 102783 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| LUZAR LRAC 18QR | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| HC-CARGO 260062 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| ORDONEZ 2061744 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |
| ORDONEZ 2061744 | Конденсатор, кондиціонер | - | - | - | - |