Автозапчасть Вентилятор, охолодження двигуна HELLA 8EW 351 044-351
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8EW 351 044-351
Характеристики
| Діаметр [мм] | 400 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Номінальна потужність [Вт] | 400 |
| Оснащення / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонером |
| Сторона встановлення | ліворуч |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 8K0 959 455 G |
| AUDI | 8K0 959 455 K |
| SEAT | 8K0 959 455 G |
| SEAT | 8K0 959 455 K |
| SKODA | 8K0 959 455 G |
| SKODA | 8K0 959 455 K |
| VW | 8K0 959 455 G |
Аналоги для HELLA 8EW 351 044-351
Встановлюється на автомобілі
AUDI