Режим роботи
Кошик

| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для лівостороннього розташування керма |
| Відповідний адаптер | 1J0 972 752 |
| Діаметр [мм] | 148 |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Оснащення / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонером |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 1J1 819 021 A |
| AUDI | 1J1 819 021 B |
| AUDI | 1J1 819 021 C |
| SEAT | 1J1 819 021 A |
| SEAT | 1J1 819 021 B |
| SEAT | 1J1 819 021 C |
| SKODA | 1J1 819 021 A |
| SKODA | 1J1 819 021 B |
| SKODA | 1J1 819 021 C |
| VW | 1J1 819 021 A |
| VW | 1J1 819 021 B |
| VW | 1J1 819 021 C |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VALEO 698262 | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| TYC 537-0001 | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| AKS DASIS 741902N | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| AKS DASIS 741902N | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| VDO 7733001011V | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| METZGER 0917120 | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 23302 | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| SWAG 32 92 3302 | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| VEMO V15-03-1879-1 | Вентилятор салону; Пристрій для впуску, повітря в салоні | - | - | - | - |
| NRF 38341 | Вентилятор, охолодження двигуна | - | - | - | - |
| JP GROUP 1126100100 | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| AUTOMEGA 3081900211J1C | Вентилятор салону | - | - | - | - |
| AUTOGAMMA GA20335 | Вентилятор салону | - | - | - | - |