Автозапчасть Вентилятор салону HELLA 8EW 009 100-191
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8EW 009 100-191
Характеристики
| Автомобіль з ліво-/правостороннім розташуванням керма | для правостороннього розташування керма |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Оснащення / обладнання | для транспортних засобів з/без кондиціонером |
| Сторона встановлення | спереду |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 7M2 819 021 A |
| AUDI | 7M2 819 021 D |
| FORD | 1 038 586 |
| FORD | 1 101 899 |
| FORD | 1 109 799 |
| FORD | 7 367 247 |
| FORD | 95NW14565BB |
| FORD | 95NW14565BC |
| FORD | 95NW18456BD |
| FORD | XM2H18456BA |
| SEAT | 7M2 819 021 A |
| VW | 7M2 819 021 A |
Аналоги для HELLA 8EW 009 100-191
Встановлюється на автомобілі
FORDSEATVW