Режим роботи
Кошик

| Діаметр кінця впускної труби [мм] | 78 |
| Кількість приєднань | 5 |
| Обмеження виробника | 8ET 009 142-791 |
| Тип збирання | закріплено болтами/шурупами |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 059 906 461 K |
| HITACHI | AFH70-46 |
| SEAT | 059 906 461 K |
| SKODA | 059 906 461 K |
| VW | 059 906 461 K |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| DENSO DMA-0210 | Витратомір повітря | 1 | на складі | 4878 грн | |
| HITACHI 135057 | Витратомір повітря | 1 | на складі | 3921 грн | |
| HITACHI 2505057 | Витратомір повітря | 4 | на складі | 4628 грн | |
| STANDARD LMF187 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| STANDARD KMF125 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| WILMINK GROUP WG1026702 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| WILMINK GROUP WG1028913 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| WILMINK GROUP WG1014249 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| PIERBURG 7.22184.38.0 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| LUCAS ELECTRICAL FDM932 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| SIDAT 38.860 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL QM1049 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| DENSO DMA-0210 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS ELPARTS 70640049 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| METZGER 0890303 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| TRISCAN 8812 29012 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| MEAT & DORIA 86220 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| STANDARD 19740 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| STANDARD MAFS311-OE | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| HOFFER 7516220 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| FISPA 38.860 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| HITACHI 135057 | Витратомір повітря | - | - | - | - |
| HITACHI 2505057 | Витратомір повітря | - | - | - | - |