Режим роботи
Кошик

| Замінна частина | |
| Кількість ребер | 7 |
| Напруга, В] | 14 |
| Регулятор ід. № | PL85 |
| Ремінний шків | Шків зубчастого ременя |
| Струм зарядки від генератора (А) | 120 |
| Шків [мм] | 55 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| INFINITI | 23100-BC00A |
| INFINITI | 23100-BC400 |
| INFINITI | 23100EM01A |
| MITSUBISHI | A002TJ0291ZE |
| MITSUBISHI | A2TJ0291ZC |
| MITSUBISHI | A2TJ0291ZE |
| NISSAN | 23100-BC00A |
| NISSAN | 23100-BC400 |
| NISSAN | 23100EM01A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| ARTEC 59213733 | Генератор | - | - | - | - |
| LUCAS ELECTRICAL LRA03260 | Генератор | - | - | - | - |
| BOSCH 0 986 081 220 | Генератор | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS J5111116 | Генератор | - | - | - | - |
| FARCOM 113110 | Генератор | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 600000164150 | Генератор | - | - | - | - |
| ELSTOCK 28-5872 | Генератор | - | - | - | - |
| DA SILVA 030839 | Генератор | - | - | - | - |
| DA SILVA A030839 | Генератор | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADN111128 | Генератор | - | - | - | - |
| CEVAM 9240 | Генератор | - | - | - | - |
| HC-PARTS CA1957IR | Генератор | - | - | - | - |
| DRI 2273171202 | Генератор | - | - | - | - |