Режим роботи
Кошик

| Замінна частина | |
| Кількість ребер | 6 |
| Напруга, В] | 14 |
| Регулятор ід. № | PL72 |
| Струм зарядки від генератора (А) | 180 |
| Шків [мм] | 54 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| FERRARI | 966 1544 880 |
| FIAT | 9661544880 |
| MITSUBISHI | A004TJ0081C |
| MITSUBISHI | A004TJ0084 |
| MITSUBISHI | A004TJ0084A |
| MITSUBISHI | A004TJ0084B |
| MITSUBISHI | A004TJ0084C |
| MITSUBISHI | A4TJ0081C |
| MITSUBISHI | A4TJ0084 |
| MITSUBISHI | A4TJ0084A |
| MITSUBISHI | A4TJ0084B |
| MITSUBISHI | A4TJ0084C |
| PEUGEOT | 5702F4 |
| PEUGEOT | 5702G2 |
| PEUGEOT | 57056K |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| ARTEC 59212430 | Генератор | - | - | - | - |
| ALANKO 443450 | Генератор | - | - | - | - |
| ALANKO 443450 | Генератор | - | - | - | - |
| ALANKO 443450 | Генератор | - | - | - | - |
| VALEO 439620 | Генератор | - | - | - | - |
| VALEO 440177 | Генератор | - | - | - | - |
| VALEO 440177 | Генератор | - | - | - | - |
| BOSCH 0 986 080 660 | Генератор | - | - | - | - |
| FRIESEN 9090447 | Генератор | - | - | - | - |
| FARCOM 112400 | Генератор | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 944390904470 | Генератор | - | - | - | - |
| DELCO REMY DRA0142 | Генератор | - | - | - | - |
| ERA 210520 | Генератор | - | - | - | - |
| EUROTEC 12090271 | Генератор | - | - | - | - |
| MESSMER 210520 | Генератор | - | - | - | - |
| ATL AUTOTECHNIK L 83 370 | Генератор | - | - | - | - |
| HC-PARTS CA1920IR | Генератор | - | - | - | - |
| EDR 930142 | Генератор | - | - | - | - |
| EDR EF32410 | Генератор | - | - | - | - |
| AD KUHNER 301920RI | Генератор | - | - | - | - |
| AS-PL A3140 | Генератор | - | - | - | - |
| AES 15.201.053 | Генератор | - | - | - | - |