Режим роботи
Кошик

| Замінна частина | |
| Кількість ребер | 1 |
| Напруга, В] | 14 |
| Регулятор ід. № | PL09 |
| Ремінний шків | з ременним шківом |
| Струм зарядки від генератора (А) | 60 |
| Шків [мм] | 74 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| MAZDA | FE65-18-300 |
| MAZDA | FE65-18-300 A |
| MAZDA | FE65-18-300B |
| MAZDA | FE65-18-300C |
| MAZDA | FE68-18-300 |
| MAZDA | FE68-18-300 AT |
| MAZDA | FE68-18-300B |
| MAZDA | FE68-18-300C |
| MAZDA | FE6818300A |
| MAZDA | FE79-18-300 |
| MAZDA | FE79-18-300 B |
| MAZDA | FE79-18-300 E |
| MAZDA | FEB1-18-300 |
| MAZDA | FEB1-18-300 AT |
| MAZDA | FEB1-18-300A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| VEMO V32-13-51318 | Генератор | - | - | - | - |
| ARTEC 59213031 | Генератор | - | - | - | - |
| LUCAS ELECTRICAL LRA01287 | Генератор | - | - | - | - |
| VALEO 436548 | Генератор | - | - | - | - |
| VALEO 436548 | Генератор | - | - | - | - |
| VALEO 436548 | Генератор | - | - | - | - |
| VALEO 436548 | Генератор | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS J5113015 | Генератор | - | - | - | - |
| FRIESEN 9051315 | Генератор | - | - | - | - |
| FARCOM 118271 | Генератор | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 600000165620 | Генератор | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 943356935010 | Генератор | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 944356935010 | Генератор | - | - | - | - |
| DELCO REMY DRA3026 | Генератор | - | - | - | - |
| DELCO REMY DRA3177 | Генератор | - | - | - | - |
| DELCO REMY DRA5141 | Генератор | - | - | - | - |
| ELSTOCK 28-1557 | Генератор | - | - | - | - |
| EUROTEC 12060091 | Генератор | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADM51114 | Генератор | - | - | - | - |
| TEAMEC 212108 | Генератор | - | - | - | - |
| ATL AUTOTECHNIK L 35 140 | Генератор | - | - | - | - |
| ATL AUTOTECHNIK L 36 470 | Генератор | - | - | - | - |
| HC-PARTS JA174IR | Генератор | - | - | - | - |
| EDR 933026 | Генератор | - | - | - | - |
| EDR 933177 | Генератор | - | - | - | - |
| EDR 935141 | Генератор | - | - | - | - |
| EDR EF31415 | Генератор | - | - | - | - |
| EDR EF36203 | Генератор | - | - | - | - |
| EDR EF37713 | Генератор | - | - | - | - |
| DRI 224179702 | Генератор | - | - | - | - |
| AD KUHNER 40174RI | Генератор | - | - | - | - |
| AD KUHNER 40174RI | Генератор | - | - | - | - |
| AES AMA-377 | Генератор | - | - | - | - |