Автозапчасть Генератор HELLA 8EL 012 241-261
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: HELLA
Артикул запчастини: 8EL 012 241-261
Характеристики
| Напруга, В] | 14 |
| Нова деталь | |
| Струм зарядки від генератора (А) | 140 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 03L903023A |
| AUDI | 03L903023AX |
| SEAT | 03L903023AX |
| SKODA | 03L903023AX |
| VAG | 03L903023A |
| VW | 03L 903 023 A |
| VW | 03L903023AX |
Аналоги для HELLA 8EL 012 241-261
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| AUDI 03L903023A |
Генератор |
- |
- |
- |
- |
| VW 03L 903 023 A |
Генератор |
- |
- |
- |
- |
| VAG 03L903023A |
Генератор |
- |
- |
- |
- |
| AUDI 03L903023AX |
Генератор |
- |
- |
- |
- |
| SEAT 03L903023AX |
Генератор |
- |
- |
- |
- |
| SKODA 03L903023AX |
Генератор |
- |
- |
- |
- |
| VW 03L903023AX |
Генератор |
- |
- |
- |
- |
Встановлюється на автомобілі
AUDISEATSKODAVW