Режим роботи
Кошик

| Напруга, В] | 14 |
| Нова деталь | |
| Струм зарядки від генератора (А) | 110 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 03L903024A |
| AUDI | 06F903023M |
| MERCEDES-BENZ | HVW0009060600 |
| VAG | 03L903024A |
| VAG | 06F903023M |
| VW | 03L903024A |
| VW | 06F903023M |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| EUROTEC 12090569 | Генератор | - | - | - | - |
| CEVAM 4198 | Генератор | - | - | - | - |
| DT 11.80304 | Генератор | - | - | - | - |
| DT 11.80304 | Генератор | - | - | - | - |