Режим роботи
Кошик

| Замінна частина | |
| Кількість зубців | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кількість різьбових отворів | 2 |
| Напруга, В] | 12 |
| Напрямок обертання | по годинниковій стрілці |
| Перегляд коробки передач | з проміжною понижувальною передачею |
| Потужність стартера [кВт] | 2,2 |
| Приєднання / затискач | з клемою 50 (Jet) |
| Фланець [мм] | 77 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| MITSUBISHI | 1810A050 |
| MITSUBISHI | M008T75071 |
| MITSUBISHI | M008T75071A |
| MITSUBISHI | M008T75073 |
| MITSUBISHI | M008T75073A |
| MITSUBISHI | M008T75074 |
| MITSUBISHI | M008T75074ZT |
| MITSUBISHI | M8T 75071 |
| MITSUBISHI | M8T 75071A |
| MITSUBISHI | M8T75071 |
| MITSUBISHI | M8T75071A |
| MITSUBISHI | M8T75073 |
| MITSUBISHI | M8T75073A |
| MITSUBISHI | M8T75074 |
| MITSUBISHI | M8T75074ZT |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| DELCO REMY RS34974 | Стартер | - | - | - | - |
| DELCO REMY WS34974 | Стартер | - | - | - | - |
| HELLA 8EA 011 610-671 | Стартер | - | - | - | - |
| HELLA 8EA 011 610-672 | Стартер | - | - | - | - |
| LUCAS ELECTRICAL LRS01328 | Стартер | - | - | - | - |
| BOSCH 0 986 022 700 | Стартер | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS J5215054 | Стартер | - | - | - | - |
| QUINTON HAZELL QRS1763 | Стартер | - | - | - | - |
| FRIESEN 8080103 | Стартер | - | - | - | - |
| FARCOM 105098 | Стартер | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 600000171460 | Стартер | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 944280801030 | Стартер | - | - | - | - |
| DELCO REMY DRS3863 | Стартер | - | - | - | - |
| DELCO REMY DRS3863N | Стартер | - | - | - | - |
| ELSTOCK 25-2122 | Стартер | - | - | - | - |
| ERA 220115 | Стартер | - | - | - | - |
| NIPPARTS J5215039 | Стартер | - | - | - | - |
| JP GROUP 3990300609 | Стартер | - | - | - | - |
| FENOX ST11201 | Стартер | - | - | - | - |
| FENOX ST11201 | Стартер | - | - | - | - |
| EUROTEC 11040650 | Стартер | - | - | - | - |
| MESSMER 220115 | Стартер | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADC41235 | Стартер | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADC412505 | Стартер | - | - | - | - |
| MAXGEAR 55-0096 | Стартер | - | - | - | - |
| MAXGEAR 55-0096 | Стартер | - | - | - | - |
| MAXGEAR 55-0096R | Стартер | - | - | - | - |
| MAXGEAR 55-0096R | Стартер | - | - | - | - |
| HC-PARTS JS1221 | Стартер | - | - | - | - |
| EDR 913863 | Стартер | - | - | - | - |
| EDR 913863N | Стартер | - | - | - | - |
| EDR EF13683 | Стартер | - | - | - | - |
| EDR EF13683A | Стартер | - | - | - | - |
| EDR EF13683N | Стартер | - | - | - | - |
| EDR WS34974 | Стартер | - | - | - | - |
| DRI 326029102 | Стартер | - | - | - | - |
| CASCO CST35113AS | Стартер | - | - | - | - |
| CASCO CST35113GS | Стартер | - | - | - | - |
| AUTOTEAM SMI113 | Стартер | - | - | - | - |
| AUTOTEAM SMI113A | Стартер | - | - | - | - |
| AINDE CGB-52122 | Стартер | - | - | - | - |
| AD KUHNER 201221 | Стартер | - | - | - | - |
| AD KUHNER 201221 | Стартер | - | - | - | - |
| POWERMAX 8212271 | Стартер | - | - | - | - |
| POWERMAX 88212271 | Стартер | - | - | - | - |
| SANDO 6035113.0 | Стартер | - | - | - | - |
| SANDO 6035113.1 | Стартер | - | - | - | - |
| ARTEC 48212271 | Стартер | - | - | - | - |
| WAIGLOBAL 32328N | Стартер | - | - | - | - |
| AS-PL S5007 | Стартер | - | - | - | - |
| AES ACS-129 | Стартер | - | - | - | - |