Автозапчасть Стартер HELLA 8EA 012 140-011
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: HELLA
Артикул запчастини: 8EA 012 140-011
Характеристики
| Кількість зубців | 13 |
| Напруга, В] | 12 |
| Напрямок обертання | проти годинникової стрілки |
| Нова деталь | |
| Потужність стартера [кВт] | 2 |
| Фланець [мм] | 79 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 02Z 911 024 A |
| AUDI | 02Z 911 024 AX |
| SEAT | 02Z 911 024 A |
| SEAT | 02Z 911 024 AX |
| SKODA | 02Z 911 024 A |
| SKODA | 02Z 911 024 AX |
| VW | 02Z 911 023 S |
| VW | 02Z 911 023 SX |
| VW | 02Z 911 024 A |
| VW | 02Z 911 024 AX |
Аналоги для HELLA 8EA 012 140-011
Встановлюється на автомобілі
AUDISEATSKODAVW