Автозапчасть комплект приладдя, гальмівний супорт HELLA 8DZ 355 201-441
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8DZ 355 201-441
Характеристики
| Гальмівна система | Teves |
| Номер технічної інформації | K0228 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 7M3615269A |
| SEAT | 7M3615269A |
| SKODA | 7M3615269A |
| VW | 7M3615269A |
Аналоги для HELLA 8DZ 355 201-441
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| ATE 11.8116-0326.1 |
Пружина, гальмівний супорт |
- |
- |
- |
- |
| A.B.S. 1288Q |
Комплектуючі, колодки дискового гальма |
- |
- |
- |
- |
Встановлюється на автомобілі
FORDSEATVW