Автозапчасть Гальмівний барабан HELLA 8DT 355 301-621
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8DT 355 301-621
Характеристики
| Вага, кг] | 7,8 |
| Внутрішній. висота гальм. барабана [мм] | 51 |
| Діаметр барабана | 230,0 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без колісної кріплення осі |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без колісного підшипника |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без маточини |
| Заг. висота гальм. барабана [мм] | 90 |
| Зовнішн. діаметр гальм. барабана (мм) | 275 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана [мм] | 231 |
| Номер технічної інформації | 63904 |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 4A0501615A |
| AUDI | 4A0501615B |
| SEAT | 4A0501615A |
| SEAT | 4A0501615B |
| SKODA | 4A0501615A |
| SKODA | 4A0501615B |
| VW | 4A0501615A |
| VW | 4A0501615B |
Аналоги для HELLA 8DT 355 301-621
Встановлюється на автомобілі
AUDI