Режим роботи
Кошик

| Вага, кг] | 0,02 |
| Довжина [мм] | 342 |
| Номер технічної інформації | P8654 |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 8R0615121A |
| SEAT | 8R0615121A |
| SKODA | 8R0615121A |
| VW | 8R0615121A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| TOPRAN 115 646 | Датчик, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| VEMO V10-72-1289 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| ATE 24.8190-0068.2 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| METZGER WK 17-276 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 45230 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| OPTIMAL WKT-60086K | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| SWAG 30 94 5230 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| ROADHOUSE 001122 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| REMSA 001122 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| TRW GIC360 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| TRW GIC378 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| A.B.S. 39772 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| GIRLING 6336001 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| GIRLING 6337801 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |
| WOKING 001122 | Сигналізатор, знос гальмівних колодок | - | - | - | - |