Режим роботи
Кошик

| ? фаски 2 [мм] | 112 |
| Вага, кг] | 13,5 |
| Висота [мм] | 52,1 |
| Діаметр [мм] | 356 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без колісної кріплення осі |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 31,5 |
| Номер технічної інформації | 55382PRO |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | із внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 34 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 4G0615301A |
| SEAT | 4G0615301A |
| SKODA | 4G0615301A |
| VW | 4G0615301A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| ZIMMERMANN 100.3357.20 | гальмівний диск | 2 | на складі | 3258 грн | |
| ZIMMERMANN 100.3357.52 | гальмівний диск | 9 | на складі | 4539 грн | |
| FEBI BILSTEIN 44107 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| ATE 24.0134-0103.1 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| FTE BS7715 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| FTE BS7715B | гальмівний диск | - | - | - | - |
| ZIMMERMANN 100.3357.20 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| ZIMMERMANN 100.3357.52 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| METZGER 6110714 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| TRW DF6216 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| A.B.S. 18099 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| GIRLING 6062161 | гальмівний диск | - | - | - | - |
| BRAKE ENGINEERING DI956966 | гальмівний диск | - | - | - | - |