Автозапчасть Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо HELLA 8DB 355 021-331
| Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| 8 |
на складі |
2513 грн |
|
Країна виробництва:
НімеччинаБренд-виробник:
HELLAАртикул запчастини:
8DB 355 021-331
Характеристики
| WVA номер | 25643 |
| Висота [мм] | 77,3 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Номер технічної інформації | T2321 |
| Номери артикулів комплектуючих, що рекомендуються. | 8DK 355 252-301 |
| Товщина [мм] | 16,7 |
| Ширина (мм) | 131,6 |
| |
Номери оригіналів
| Виробник | Артикул |
|---|
| AUDI | 8R0698151D |
| AUDI | 8R0698151G |
| AUDI | 8R0698151J |
| AUDI | 8R0698151K |
| SEAT | 8R0698151D |
| SEAT | 8R0698151G |
| SEAT | 8R0698151K |
| SKODA | 8R0698151D |
| VW | 8R0698151D |
| VW | 8R0698151G |
| VW | 8R0698151K |
Аналоги для HELLA 8DB 355 021-331
| Бренд | Артикул |
Деталь |
Наявність |
Термін постачання |
Ціна |
Купити |
| ATE 13.0460-4879.2 |
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо |
1 |
на складі |
3654 грн |
|
| ATE 13.0470-4879.2 |
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо |
1 |
на складі |
5137 грн |
|
| ATE 13.0460-4879.2 |
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо |
- |
- |
- |
- |
| ATE 13.0470-4879.2 |
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо |
- |
- |
- |
- |
| TRW GDB2022 |
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо |
- |
- |
- |
- |
| A.B.S. 37959 |
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо |
- |
- |
- |
- |
| GIRLING 6120225 |
Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо |
- |
- |
- |
- |
Показати всі аналогиВстановлюється на автомобілі
AUDI