Режим роботи
Кошик

| WVA номер | 25778 |
| Висота [мм] | 39,4 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Номер технічної інформації | T2294 |
| Товщина [мм] | 13,8 |
| Ширина (мм) | 105,6 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| BMW | 34116866072 |
| INFINITI | D40601BN0A |
| INFINITI | D40601MB0A |
| INFINITI | D4M601BN0A |
| INFINITI | D4M60EG50C |
| NISSAN | D40609HM0B |
| NISSAN | D4M609N00B |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| FTE BL2583B1 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS J3611044 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| MAGNETI MARELLI 600000100060 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| TRW GDB3294 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| A.B.S. 37745 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| GIRLING 6132949 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADN142113 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| BLUE PRINT ADN142152 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| BRAKE ENGINEERING PA1432 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| ASHUKI 1083-1501 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| ASHUKI 1083-4401 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| PROCODIS FRANCE PF1421 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| DR!VE+ DP1010.10.0025 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| DR!VE+ DP1010.10.0064 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |