Режим роботи
Кошик

| WVA номер | 25009 |
| Висота 1 [мм] | 61,2 |
| Висота 2 [мм] | 56,2 |
| Гальмівна система | Teves |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Номер технічної інформації | T1977 |
| Товщина [мм] | 16,4 |
| Ширина (мм) | 123 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 5Q0698451 |
| AUDI | 8V0698451A |
| SEAT | 5Q0698451 |
| SEAT | 8V0698451A |
| SKODA | 5Q0698451 |
| SKODA | 8V0698451A |
| VW | 3Q0698451 |
| VW | 3Q0698451B |
| VW | 5Q0698451 |
| VW | 8V0698451A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| ATE 13.0470-7294.2 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | 1 | на складі | 2969 грн | |
| TRISCAN 8110 29172 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| ATE 13.0460-7294.2 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| ATE 13.0470-7294.2 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| BOSCH 0 986 494 658 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| FTE BL2745A1 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| ZIMMERMANN 25009.165.1 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| TRW GDB1957 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| A.B.S. 37965 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| GIRLING 6119572 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| DR!VE+ DP1010.10.0929 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |
| DR!VE+ DP1010.10.0933 | Комплект гальмівних колодок, дискове гальмо | - | - | - | - |