Режим роботи
Кошик

| Матеріал | алюміній |
| Номер технічної інформації | AW3161 |
| Отвори [мм] | 15,87 |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 1H0611053A |
| SEAT | 1H0611053A |
| VW | 1H0611053A |
| VW | V03795391 |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| BARUM BAW1501 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| ATE 24.3215-0903.3 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| TEXTAR 34003300 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| FTE R15026A1 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 06098 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| SWAG 30 90 6098 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| TRW BWB111 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| TRW BWB111A | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| A.B.S. 42004X | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| JP GROUP 1161300600 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| JP GROUP 1161300609 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| GIRLING 5002111 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| TOPRAN 103 065 | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| BRAKE ENGINEERING WC1375BE | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| BRAKE ENGINEERING WC1769BE | Колісний гальмівний циліндр | - | - | - | - |