Режим роботи
Кошик

| Номер технічної інформації | AM0274 |
| Отвори [мм] | 23,81 |
| Приєднувальне гвинтове різьблення | M12x1 (4x) |
| Виробник | Артикул |
|---|---|
| AUDI | 1J1614019A |
| SEAT | 1J1614019A |
| SKODA | 1J1614019A |
| VW | 1J1614019A |
| Бренд | Артикул | Деталь | Наявність | Термін постачання | Ціна | Купити |
|---|---|---|---|---|---|
| ATE 03.2123-2024.3 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| TEXTAR 33039200 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| FTE H239001.8.1 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| FEBI BILSTEIN 31759 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| SWAG 30 93 1759 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| TRW PMK601 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| A.B.S. 51074 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| GIRLING 4007601 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |
| TOPRAN 110 455 | головний гальмівний циліндр | - | - | - | - |